فلاتر (Flutter)

فلاتر یک رابط کاربری کیت توسعه نرم‌افزار متن‌باز است که توسط گوگل طراحی و ساخته شده‌است. فلاتر برای توسعه برنامه‌های کاربردی مانند اندروید، آی‌اواس، مایکروسافت ویندوز، مک‌اواس، لینوکس، گوگل فیوشا و وب استفاده می‌شود.

توسعه سریع

با Hot Reload ، برنامه خود را به صورت میلی ثانیه طراحی کنید. برای ایجاد رابط های بومی در عرض چند دقیقه از مجموعه ای غنی از ابزارک های کاملاً قابل تنظیم استفاده کنید.

رابط کاربر انعطاف پذیر​

تجربه کاربری فلاتر به شما این امکان و میدهد که بدون هیچ محدودیتی طرح های خود را عملی کنید و زمان زیادی را صرف یادگیری نحوه پیاده سازی آن نکنید. همچنین طراحان بدون در نظر گرفتن محدودیت های فنی میتوانند خلاقیت خود را بروز دهند و رابط های کاربری بسیار زیبا خلق کنند.

عملکرد Native


ابزارک های فلوتر همه تفاوت های مهم سیستم عامل مانند پیمایش ، ناوبری ، نمادها و قلم ها را در اختیار شما قرار می دهد تا عملکرد کامل بومی را در هر دو iOS و Android ارائه دهد.

توسعه سریع

فلوتر به شما کمک می کند تا به سرعت و به راحتی طراحی کنید ، رابط کاربر را ایجاد کنید ، ویژگی های خود را اضافه کنید و سریعتر اشکالات را برطرف کنید. با فلوتر اجرای کد بدون از دست دادن زمان ، روی شبیه سازها و سخت افزارهای iOS و Android را تجربه کنید.

رابط کاربر انعطاف پذیر​

Flutter مناسب ترین ابزار برای ساختن برنامه های زیبا را به شما می دهد

عملکرد Native

Flutter با ارایه و بهینه سازی ویجت های متنوع، طراحی اپلیکشن های مدرن را ساده تر از قبل می کند. به گونه ای که استفاده از این ویجت ها به سادگی طراحی HTML می باشد. در حقیقت خود فلاتر یک ویجت است که از انواع انیمیشن ها و ژست ها پشتیبانی کرده و به جای رندر مجدد (Re-render) ویجت ها تغییرات لازم بر آنها را اعمال می کند.